REKLUSE EXP 4.0

EXP 4.0

EXP 4.0 Nová generace automatické spojky

Jak funguje nový expanzní dist v automatická spojce? uvidíte ve videu níže.

Nová technologie EXP 4.0 automatické spojky byla pečlivě navržena, testována a vyvíjena v průběhu několika generací v motorech mnoha různých značek a typů motocyklů. Jaké jsou však výhody provozu automatické spojky?

Výhody automatické spojky a jak to funguje

Přehoďte nohu přes motocykl vybavený systémem automatické spojky Rekluse – ať už je to RadiusX nebo RadiusCX – a dejte plyn. Všimnete si, že můžete nastartovat a zastavit bez páčky spojky. Automatické zapínání a vypínání spojky je založeno na otáčkách motoru, což umožňuje disku EXP provádět to, co byste normálně dělali při zmáčknuté spojce samostatně.

To eliminuje zasekávání a zlepšuje kontrolu jezdce, maximalizuje trakci a jistotu při procházení náročným terénem.

Navíc může jezdec zařadit vyšší rychlostní stupeň, což umožní odpružení a podvozku se usadit a lépe fungovat, zvláště na kluzkém povrchu.

Off-road EXP 4.0

Systémy automatických spojek mohou poskytnout širokou škálu výhod kromě pouhého odstranění zablokování.

Disk EXP je magickým prvkem za funkčností a výhodami automatických spojek Rekluse.

Asi před 10 lety společnost Rekluse představila inovativně přepracovanou verzi své revoluční technologie automatické spojky s EXP 3.0.

Roky závodění, testování a vývoje od té doby vedly k dosud nejdokonalejším zkušenostem společnosti Rekluse s automatickou spojkou;

Představujeme EXP 4.0.

Inženýři Rekluse prošli každým aspektem konstrukce automatické spojkové lamely EXP, aby dosáhli tří hlavních cílů:

  • Přímější přenos výkonu,
  • zlepšená odolnost a
  • funkčnost zaměřená na jezdce.

Samozřejmostí je možnost upgradovat váš systém EXP 2.0 či EXP 3.0 na tento nový EXP 4.0

Jak můžete upgradovat svou automatickou spojku Rekluse 3.0 na 4.0?

Pokud je váš motocykl již vybaven systémem automatické spojky Rekluse využívající EXP 3.0 – ať už je to RadiusX, RadiusCX nebo Core EXP 3.0 – je tu pro vás rychlá a pohodlná volba. V závislosti na vašem systému máte na výběr, zda si pořídíte sestavu EXP 4.0 samotnou, nebo sestavu EXP 4.0 plus novou spojkovou sadu s kompletními kotouči pohonu a třecími kotouči a košíky TorqDrive (u příslušných modelů).