O NÁS

Vážení zákazníci, přátelé jedné stopy,
dovolte nám představit vám internetový obchod zaměřený na doplňky a náhradní díly na motocykly,
se zaměřením především na značku BMW a to na díly, jejichž pořízení nebylo dosud v ČR snadné.

Tým CTR-Parts se představuje

Srdeční záležitost

Patříme mezi vyznavače bavorské značky a sami jsme si mohli vyzkoušet, jak obtížně se na BMW shání jakékoliv doplňky. To již vůbec nemluvíme o tom, že dosud se zde žádná firma seriozně nezabývá tuningem BMW a možnými dalšími úpravami motorů či designu, které jsou pro tuto značku v zahraničí, zejména v domácím Německu samozřejmostí.

Novinky na dosah

Vzhledem k tomu, že jsme úspěšně závodili několik sezón v mezinárodních závodech BMW Boxer Cup, nabídla se nám možnost dostat exklusivní zastoupení na některé výrobky, které zde dosud nebylo možno koupit. Pro Vás, kteří nebrouzdáte tak často na internetu, se bude zcela jistě jednat o novinky, které možná znáte z renomovaných německých časopisů.

Prvotřídní služby

Zkušenosti, které jsme získali na závodní dráze, úpravy motorů a podvozků, nastavení motocyklu apod. nyní chceme zúročit a nabídnout Vám své služby v této oblasti.

Je pro nás samozřejmostí, že ne každý dokáže díly, které se rozhodl zakoupit, namontovat na svůj motocykl a proto Vám nabízíme možnost jejich montáže přímo u nás a to  zcela zdarma.

Váš CTR-Parts team

Proč nakupovat u nás ?

100% Originální díly

Můžete se spolehnout na 100%-ní kvalitu originálních dílů přímo od výrobce s patřičnou zárukou.

Zkušenosti závodníka

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem ze závodní kariéry na mezinárodních závodech BMW Boxer Cup dokážeme poradit.

Služby navíc

Můžete využít naše služby vyplývající ze zkušeností, které jsme získali na závodní dráze, jako jsou úpravy motorů a podvozků, nastavení motocyklu apod.

Stovky spokojených zákazníků

Za téměř 10 let provozování e-shopu CTR-Parts se můžeme pochlubit dlouhou řadou spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Naše závodění