Nová generace automatické spojky: EXP 4.0 Přidat komentář

Jak funguje nový expanzní dist v automatická spojce? zde uvidíte ve videu.
Nová technologie EXP 4.0 automatické spojky byla pečlivě navržena, testována a vyvíjena v průběhu několika generací v motorech mnoha různých značek a typů motocyklů. Jaké jsou však výhody provozu automatické spojky?

Výhody automatické spojky a jak to funguje
Přehoďte nohu přes motocykl vybavený systémem automatické spojky Rekluse – ať už je to RadiusX nebo RadiusCX – a dejte plyn. Všimnete si, že můžete nastartovat a zastavit bez páčky spojky. Automatické zapínání a vypínání spojky je založeno na otáčkách motoru, což umožňuje disku EXP provádět to, co byste normálně dělali při zmáčknuté spojce samostatně.
To eliminuje zasekávání a zlepšuje kontrolu jezdce, maximalizuje trakci a jistotu při procházení náročným terénem.
Navíc může jezdec zařadit vyšší rychlostní stupeň, což umožní odpružení a podvozku se usadit a lépe fungovat, zvláště na kluzkém povrchu.

Off-road EXP 4.0
Systémy automatických spojek mohou poskytnout širokou škálu výhod kromě pouhého odstranění zablokování.
Disk EXP je magickým prvkem za funkčností a výhodami automatických spojek Rekluse.
Asi před 10 lety společnost Rekluse představila inovativně přepracovanou verzi své revoluční technologie automatické spojky s EXP 3.0.
Roky závodění, testování a vývoje od té doby vedly k dosud nejdokonalejším zkušenostem společnosti Rekluse s automatickou spojkou;
Představujeme EXP 4.0.
Inženýři Rekluse prošli každým aspektem konstrukce automatické spojkové lamely EXP, aby dosáhli tří hlavních cílů: Přímější přenos výkonu, zlepšená odolnost a funkčnost zaměřená na jezdce.
Samozřejmostí je možnost upgradovat váš systém EXP 2.0 či EXP 3.0 na tento nový EXP 4.0

Napsat komentář